Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem indul el egy program...

Miért nem indul el egy program telepítésének megkezdésénél a telepítő?

Figyelt kérdés
ha megpróbálok letölteni egy programot akkor a letöltés megtörténik de a telepítés megkezdésénél nem indul el a telepítő hanem csak kiír valamit? Minden esetben ez van. Még ha interneten pl Twitch-en néznék vlamit nem tölt be,4-5 nagy hirdetést rak be minden youtube videóhoz.(RENDSZER VISSZAÁLLÍTÁS NEM LEHETSÉGES)
2014. júl. 27. 20:43
 1/9 soccerway ***** válasza:
használj linuxot ha nem tudsz vírusmentesen netezni.
2014. júl. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Csökkentet módban indítsd a Windows-t (F8 indításkor), töltsd le és futtasd le a MalwareBytes AntiMalware-t.
2014. júl. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mit ír ki? Töltsd le a Malwarebyte's Free-t, futtasd le, ha nem használ, akkor telepítsd újra a Windowst.
2014. júl. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem jó mert ezt a programot is ha le töltöm akkor a telepítésnél ezt írja: The setup files are corrupted. Please obtain a new copy of the program.
2014. júl. 27. 21:04
 5/9 anonim ***** válasza:
Töltsd le telefonra vagy másik gépen és a telepítőt másold át a gépre. Esetleg próbáld meg másik böngészővel.
2014. júl. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Csökkentett módban töltötted le?
2014. júl. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Sikerült csökkentett módban letölteni és használni most pedig normál módban használtam de nem használ. ugyanúgy nem tudom futtatni a letöltött programokat és nem tudom nézni a twitch-et. más ötlet de a hirdetések eltűntek
2014. júl. 27. 22:09
 8/9 anonim ***** válasza:

Akkor mégiscsak ért valamit. Vírus lehet, ezt is futtasd le, szintén csökkentett módban: [link]

A 11-eset javaslom, de a 10-es tud magyarul is.

2014. júl. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Sajna ez se működött mert még mindig nem tudok semmit telepíteni és a twichet se tudom nézni. gondolom akkor az újra telepítés maradt. Igaz?
2014. júl. 27. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!