Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nektek mennyi tört játékotok van?

Nektek mennyi tört játékotok van?

Figyelt kérdés
És mennyi kb az aránya a megvásárolt illetve a tört játékok aránya nálatok?

2014. júl. 27. 23:56
1 2
 11/13 anonim válasza:
77%
Alig játszom és kevés pénzem van.Ezért tört.
2015. szept. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
30%
Minek vegyem meg?????
2015. dec. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Nincs tört játékom. Megvettem eredetibe kizárólag azokat, amikkel évek óta játszom: Sims alap játékot, mellé a házikedvencet, ez megvan Sims2-be, s ugyanígy Sims 3-ba mindegyik használtan volt, ez egyben nem került 16.000Ft-ba, mivel lealkudtam :P. A Sims 2 évekkel ezelőtt használtan vettem, akkor még az apródon. 5.500-re lealkudtam, cserét is adtam. :P A Sims 3-at utána vettem 10.000Ft-volt a kedvencekkel együtt. Az össz Sims így lett meg. Aztán vettem a Lidl-be (SZOKTAK NÉHA KIÁRUSÍTANI PC-JÁTÉKOKAT, ÉS DVD-KET) is egy lovas játékot, 990ft-ra volt leárazva, és vettem egy Stalkert, egy régebbit, nosztalgiázni :) az is 990ft volt. Meg megvettem használtan a My horse and Me-t sorozatot13.000, de áttértem azóta az Xbox-ra, az meg alapból nincs is flashelve, így csak eredetit viszi. Vetem Xbox 360-ra egy használt sims 3 házikedvencet vaterán 5000Ft-ért, és a Forza Horizont-ot szintén a Vaterán, ugyanattól 5000Ft-ért. Ennyi az össz... Ezekkel játszom, és most a Sims 4-re gyűjtök és a Gta V is vaterán már le lett ütve. Majd a Sniper is meglesz véve. Valamikor később, úgy jövőre... JOBB EREDETI JÁTÉKOKAT VENNI, MERT HA BÁRMI OKNÁL FOGVA MEGSZŰNIK A NET, VAGY PL. A TORRENTEZŐKNEK SZARIK BE VALAMI, AKKOR NEM AZ VAN, HOGY SÓVÁRGOK, HANEM ELŐVESZEM A FIÓKBÓL, BERAKOM, NEM KELL SOKAT VÁRNI, ÉS FENT IS VAN. ÉS ÉVEK MÚLVA, HA NOSZTALGIÁZNI TÁMAD KEDVEM, ELŐ TUDOM VENNI. JAH MEG A PENNYGIRL LOVAS KLUBBÓL MEGVAN MIND3 KULCSAIVAL VÉVE A PENNYGIRL PC JÁTÉK! AZ ELSŐ RÉSZ 5000, A HÁROM KULCS KÖZÜL 1 AJÁNDÉK, DE A TÖBBI KÉT KULCS VOLT MÉG 1790FT/DB
2016. nov. 22. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!