Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Skype mikrofon problémak, mi...

Skype mikrofon problémak, mi lehet a baj? (többi lent)

Figyelt kérdés

Tegnap este, mikor kikapcsoltam a gépem, akkor letöltött egy nagy adag frissítést. Az előtt jól működött a Skype. Ma mikor fel hívok valakit (vagy, ha engem hívnak fel), akkor 10 másodpercig hallanak, majd egy pittyegő hang után elnémulok. De ettől én még ugyanúgy hallom az illetőt. Megpróbáltuk Steamen is és ott minden jól működött, tehát gondolom a Skype-al lehet a probléma. Megpróbáltam újratelepíteni a programot, de nem működött. A frissítések vannak a háttérben? Hogy lehet kijavítani?

Laptopom van, alapból bele van építve a mikrofon.

CPU: Intel Core i7 - 4500U, 1.8GHz

RAM: 8GB

Win 7 x64

A Válaszokat előre is köszönöm!



2014. júl. 28. 15:58
 1/6 A kérdező kommentje:
Skype mikrofon PROBLÉMÁK*, elnézést.. nem tudom, hogy nem vehettem észre.
2014. júl. 28. 15:59
 2/6 anonim ***** válasza:
Milyen frissítéseket töltöttél le?
2014. júl. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom, csak alap Windows frissítések voltak. Tudod azzal az üzenettel, hogy ne kapcsold ki a számítógépet amíg a frissítés folyik, stb.. Esetleg ezt valahogy vissza lehet nézni?
2014. júl. 28. 16:01
 4/6 anonim ***** válasza:
Próbáld újra bekonfigurálni a skypet és egy jó tanács nem kell mindem mikifos frissitést leszedni
2014. júl. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A probléma megoldódott! Köszönöm szépen a válaszaidat! A zöld kéz megy!
2014. júl. 28. 17:15
 6/6 anonim ***** válasza:
Köszönöm kár hogy a zöld kezeket nem lehet beváltani velnesz hétvégére
2014. júl. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!