Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Battlefield 3 PB-s szerver...

Battlefield 3 PB-s szerver kezdőknek?

Figyelt kérdés

Elegem van abból, hogy nem nagyon találok olyan szervereket, ahol nem ilyen 30 feletti rangú játékosok lennének. Amit találok, azok nem Punkboosteresek, szóval ott megy az AIM.

Írtok olyan PB-s szervereket(linkkel), ahhol alacsonyabb szintű játékosok vannak?


2014. júl. 28. 21:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Linket nem tudok.

Elvileg az ilyen-olyan NOOB nevű szerverek valók kezdőknek. Bár néha oda is felmennek a félprofik, és azt élvezik, hogy a kezdőket könnyen ölik... Nem tudom, mennyire PB-sek azok...


Személy szerint hamar ráuntam a játékra, főleg a repcsis-profik miatt...

2014. júl. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
#1: Köszönöm. Ez a repcsizés eleinte nem annyira tetszett, de amit írtál, ha azt elképzelem(repcsisek a gyalogosokat széjjelbombázzák, lövik), akkor meg már az egész játéktól undorodom.
2014. júl. 29. 15:39
 3/5 A kérdező kommentje:
Ja, egyik ismerősömet kikickelték egy CS:GO szerverről, mert túl jó volt :D
2014. júl. 29. 15:39
 4/5 anonim ***** válasza:

Régen, amikor még jól ment a cod (cod:uo), akkor velem is előfordult olyan :)


Egyébként abból lett elegem, hogy ezeket a félprofi/profi repcsieseket/helikoptereseket alig lehet lelőni Stingerrel is (az a célkövetős rakéta). Mert van ellene védelmük...

És igen, ők meg mindenhonnan kilőnek... Szóval nekem nem jött be :)

2014. júl. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ja. Ez BF4 singleben is csak az agyamat baszta.
2014. júl. 29. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!