Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Újabb játék miért megy jobban...

SGT.Ben kérdése:

Újabb játék miért megy jobban mint a gagyibb régi? (Sniper Elite V2 / Worms Ultimate Mayhem, Dirt 2)

Figyelt kérdés

Szóval, van egy gépem: Pentium 4 3.2Ghz

2GB RAM

Ati Radeon HD6670 1Gb GDDR5

150Gb HDD

Win7 Ultimate 32-bit

Az érdekelne, hogy mitől lehet az, pl.: Sniper Elite V2 minimumom és maxon is ugyanúgy megy (30-40 FPS), szóval bőven játszható. (pedig azt olvastam hogy min. 2 magos processzor kell hozzá) De ezzel ellentétben pl.:Worms Ultimate Mayhem, Dirt 2 (aminek P4 3.2Ghz a minimum) pedig laggol. Szóval szerintetek mi lehet ennek az oka? Nem igazán értem, a gépigény az nem is pontos csak úgy kb. egy útmutatás?



2014. júl. 29. 12:10
 1/8 anonim ***** válasza:

"a gépigény az nem is pontos csak úgy kb. egy útmutatás?"

Pontosan.

G.

2014. júl. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szerinted hogyan mehet minimumom és maxon is ugyanúgy, elvégre is, erősebb gép kellene. a nagyobb teljesítmény miatt nem?
2014. júl. 29. 12:14
 3/8 anonim ***** válasza:
Eredeti játék?
2014. júl. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mindegyiket torrentről szedtem le.
2014. júl. 29. 12:22
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem processzor limited van, azért megy minden grafikai beállításon ugyan úgy.

G.

2014. júl. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
És az mitől lehet hogy jobban megy mint a worms ultimate mayhem, pedig a kettő között lényeges különbség van.
2014. júl. 29. 12:31
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem mind1 egy játék futását mennyire optimalizálták. Tökmind1 mikori a játék.

Minden játék más memóriaigényű bizonyos helyzetekben. Dirt2 azért szaggat mert 1 magos proci nem elég neki. Sniper elite pokolian rossz optimalizáltságú játék de az 1 magmagasabb hz-e kapóra jön neki.

2014. júl. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2014. júl. 29. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!