Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem mennek rendesen a játékok,...

Nem mennek rendesen a játékok, valami megoldás? (többi lent)

Figyelt kérdés
Gondok vannak azokkal a játékoknál mint pl.: a codok, hogy bejön mw2 (ki írja Modern Warfare 2 stb stb.) vagy cod 4 stb. és bejön a fekete képernyő majd a tálcára dob és vissza a feketébe majd megint vissza (addig ameddig nem jelentkezem ki a win8-ból) Gép bőven meg van hozzá.

2014. júl. 30. 14:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Drivereket feltetted? (videokártya pl.)

Ha igen, akkor mik vannak a gépedben?

2014. júl. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Vírusírtást csináltál?

TWCU.exe--> ált. ez is szokta ezt csinálni.

2014. júl. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Régi HIS Radeon HD5850-as kártyám ki hallt a gépből majd vettem egy Asust amit nem referencia hűtéses és ez csinálja.! (szerelők rakták bele le tesztelték hibátlan a kártya fel is rakták a drivereket)! Vírus irtást még nem csináltam milyen programot ajánlotok hozzá?
2014. júl. 30. 16:19
 4/11 anonim ***** válasza:
Milyen új videokártyát tettek bele?
2014. júl. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

[link]



Így néz ki 1GB

2014. júl. 30. 16:40
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha van vírusírtód akkor azzal. Én általában felszoktam tenni a gépre a Vipre Rescue-t vagy az Eset Online Scannert,mert ezek mindig megtalálják azt amit még a Comodo is átenged...

Egyébként ingyenesek. A Vipre-t érdemes net nélkül elindítanod.


Esetleg letöltöd az IObit Driver Booster-t , ez megkeresi neked a drivert,ha mégsem a legújabb.(saját oldaláról töltsd le, egyébként tud magyarul)

2014. júl. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Lehet meg van mi volt a hiba! Ugye a régi kártyám max 1600x1200-as felbontáson ment (vga kábel miatt) ez meg alapból 1920x1080-asba rakta de nem tudom 1600x1200-as felbontásra rakni a játékot ezért nem akar el indulni codnál hála istennek van olyan, hogy optimizál játék előtt (új hardwaret észlelt) wotnál meg nincs. (codok már jók csak a wot nem bír magával!)
2014. júl. 31. 20:07
 8/11 A kérdező kommentje:
Mindenkinek ment a zöld köszönöm szépen a válaszokat!
2014. júl. 31. 20:08
 9/11 A kérdező kommentje:
WOT újra telepítés sem segített!
2014. júl. 31. 20:15
 10/11 anonim ***** válasza:

WOT-hoz:

Próbáld meg úgy, hogy törlöd a játékot (Vezérlőpult -> programok és szolgáltatások), és utána törlöd az egész mappáját (C:\Program Files-on belül keresd szerintem). Úgy talán törlöd a beállításokat is...


Vagy:

A Launcherében (az az indító izé, ami először elindul) nincs beállítási lehetőség? (A WOTot nem ismerem, de más MMO játékoknál így szokott lenni, bár nem mindegyiknél...)

2014. aug. 1. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!