Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szeretnék Windows 8 operációs...

Szeretnék Windows 8 operációs rendszert a laptopomra, de hogyan?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az a helyzet, hogy van egy Toshiba Satellite C660 1DM típusú laptopom. 2011 szeptemberében vásároltam, és akkor Windows 7-es rendszer került rá, ahhoz meg is vannak a telepítők, letudtam menteni őket a Toshiba.hu weboldalról. Szeretnék Windows 8 rendszerre átállni, de a Toshiba.hu-n ehhez a laptophoz csak Win7-es driverek vannak, win8-at pedig nem adtak ki hozzá. Tudom, hogy nem mai laptop, de az a helyzet hogy a 3 év alatt semmi problémám nemvolt ezzel a laptoppal, szervizbe se kellet vinni, tökéletesen működik a mai napig. Mivel játszani nem játszom rajta, csak internetezésre és office programokra, zenehallgatásra használom és a fotókat rámásolom, de ezen felül semmi extra dologra, meg nagyon hozzám nőtt, így nem is tudnék megválni tőle. Ha nincsenek hozzá Win8 telepítők, akkor nem is lehet felrakni rá az új rendszert, vagy honnan lehetne megszerezni hozzá a drivereket, ha meglehet egyáltalán? Előre is köszönöm a válaszokat! Üdv
2014. júl. 31. 12:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
win7-se drriverek mennek 8 al.
2014. júl. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
[link] innen tölts le hogy elbírja meg a dirtywindows ról szedd le ! a telepítőt
2014. júl. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
erről a DriverEasy programról mi a véleményetek, az összetudja szedni a drivereket ha elinditom? A Win8-at elbírja a laptopom, azt tudom mert egyik ismerősöm megnézte, de drivereket ő sem tudott hozzá
2014. júl. 31. 13:13
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne használj driver letöltő programokat, nem érnek semmit, sokszor kátékony alkalmazásokat is próbálnak telepíteni.

A Windows 7hez való driverek jók lesznek

2014. júl. 31. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget. üdv
2014. júl. 31. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!