Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi tortenik ha kitorlom a...

Mi tortenik ha kitorlom a Google Play Szolgaltatasok nevu alkalmazast?

Figyelt kérdés
Sok olyan alkalmazas van amit nem tudok az sd-re tenni (galaxy ace telom van) es le szeretnek tolteni vmit de nincs hely. Megneztem a memoria hasznalatot es a Google Play Szolgaltatasok foglal. Mi tortenne ha kitorolnem?

2014. júl. 31. 17:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

memória használat

sd kártya

belső tárhely


ezek mind külön dolgok

A memória az ami megtéveszt téged. Oda nem települ semmi. oda csak betöltődnek az alkalmazások. És androidnál a memória mindig tele van .

Indítsd újra a telót, valamivel kevesebb lesz a memória használat. valamint memóriában futó programokat leállíthatsz. Ideiglenesen. Fontos, hogy leállíthatsz és nem kitörölhetsz/eltávolíthatsz.


Ettől még a belső tárhelyed tele lesz, ide települnek az alkalmazások. Ezért nincs hely letölteni vmit.

Kitörölheted a Google Play-alkalmazást (ha engedi a telefon kitörölni) de akkor meg honnan töltesz le appokat?

2014. júl. 31. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Újra fel rakja a google play xD
2014. júl. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
nem a Google Play-t torolnem ki hanem van egy olyan is h Google Play Szolgáltatàsok es 30 Mb-ot foglal
2014. júl. 31. 18:59
 4/11 A kérdező kommentje:
es miert nem tudok par alkalmazast atenni az sd-re?
2014. júl. 31. 19:01
 5/11 anonim ***** válasza:
Mert ilyen a sa(r)msung
2014. júl. 31. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 kérdező.. ***** válasza:
Nálam is ugyanez a gond galaxy ace-el.
2014. júl. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem csak a Samsung ilyen, nekem eddig Sony-m volt és Sony-m van, és ennél is a belső tárhelyre telepíti a programokat.

Sőt szerintem az összes androidos telefon a belső tárhelyre telepít. Pont ezért vettem 16 GB belső tárhellyel rendelkező telefont.

(Jöhettek azzal, hogy a régebbi Android verziókon volt egy úgynevezett "Áthelyezés SD kártyára" opció, csak ezzel az volt a baj, hogy nem az egész komplett programot helyezte át mappástól, hanem csak az egy darab .apk-t.

Pl: a Max Payne játék kompletten letöltve a PLAY-ről 1,1 GB. Az .apk csak 25 Mb. Amikor az áthelyezés SD kártyára opciót választottad, áthelyezte a 25MB-os apk-t az SD-re, a belső tárhelyen meg otthagyott 975 MB-ot még a játékból.)


Áthelyezheted kivágás-másolással a letöltött játékmappákat az sd kártyára, de a telefon akkor is a belső tárhelyen fogja keresni őket és nem fogja elindítani.

Rootolt telefonon tudsz olyan programot használni ami áthelyezi az összes adatot az SD-re és onnan is használja.

Nevetséges ez az Android, ahogy egyre nagyobb verziószámok jönnek ki annál korlátozottabb és butább a rendszer. Már a 2.3-as is jó rendszer volt, most már a 4.4-nél járunk, de még mindig nem képesek megcsinálni , hogy választási lehetőséget ajánljon fel a rendszer, hova szeretnél egy programot telepíteni (mint a windows-nál)

2014. júl. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Előző nekem nem rootolt 4.2.2 es androidom van és tökéletesen enged sd kártyárra tlepíteni a tabletem 4.4 es és az is engedi.
2014. júl. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ja és igen én a külsöre teszem az adatokat onnan fut a gta sa,modern combat 4 ,meg a többi
2014. júl. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ÉS van választási lehetőség(nálam) a tárhelynél kijelölhetem hogy hova telepítsen alapból.
2014. júl. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!