Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudom használni...

Metyu kérdése:

Miért nem tudom használni egyszerre a hangfalat meg a fejhallgatót?

Figyelt kérdés
Vettem egy Hercules DJ MP3 LE tipusú Controllert amin nincs fejhallgatónak dugaly.. és pedig kéne a mixeléshez csak nem tudom hogy hogy kössem rá a gépre úgy hogy használhassam is ! 5.1-es hangkártyám van ha ez számít! van elől is a gépemen helye a fejhallgatónak de ugye akkor a hangfalak nem szolnak!

2014. júl. 31. 19:47
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és Windows 7-em van 64 bites rendszerrel!
2014. júl. 31. 19:49
 2/6 anonim válasza:
Vegyél egy Jack, elosztót. 250 Forint a villamossági vagy autóelektronikai boltban.
2014. aug. 1. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

elosztó hülyeség.

mivel van neki füles gombja, így csak beállítás probléma lehet.

2014. aug. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én is úgy hallottam hogy az elosztó nem hatásos. Megoldottam hogy szoljon az erősítő is meg a fejhallgató de nekem igazábol az lenne a lényeg,hogy a crossfader a jobb oldalon van pls és a balba bele tudjak hallgatni hogy a szám mely részénér kezdjem az áthúzást mivel nekem ugye a keverőn van fülhallgató gomb be tudom állítani az A meg a B oldalon is a fülest de nem jó mivel a fülesen az szól mint ami a hangfalon!
2014. aug. 2. 11:52
 5/6 anonim ***** válasza:
ha realtek hd audio hangkártyád van akkor a kezelőben jobb oldalt a csatlakozók felett van egy mappa ikon, ott letilthatod az előlapi jack csatlakozó érzékrlését és nem fogja kikapcsolni a hátsó hangszórót ha bedugod előre a fülest
2014. aug. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi az megvan hogy szóljon a hangszóró is meg a füles! Csak azt nem tudom megoldani hogy a controlleren lévő két füles gombbal ami az "A" deck meg ugye a "B" deckhez való hogy állítsam be hogy bele tudjak hallgatni abba a zenébe amit be akarok tenni az épp játszott után! Mondok egy példát szól a zene a hangszórón az za a zene amit épp játszok de én abba a számba akarok belehallgatni amit kövezkezőnek akarok berakni ! Tehát elég bonyolúlt dolgot akarok összehozni de igazából ennek így kéne működni!
2014. aug. 3. 09:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!