Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Létezik Windows Vista emulátor?

Létezik Windows Vista emulátor?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor melyik az a program, mennyire működőképes? Windows 8-hoz kéne. Van egy szoftverem, ami Windows Vista alatt futna, W8 alatt is működne valamilyen megoldással, de nálam az a megoldás nem jött be :/ Ez egy játékszoftver lenne.

2014. aug. 1. 09:17
 1/8 anonim ***** válasza:

[link]

Erre bármilyen OS-t feltehetsz.

2014. aug. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 P.O.C. ***** válasza:

A VirtualBox, sőt egyetlen más Virtuális gép se igazán alkalmas játékokra. Hisz nem képes pont azt a fizikai videokártyát emulálni, mint ami a gépedbe van, csak egy sokkal rosszabbat.


Próbáld meg Windows Vista kompatibilis módban futtatni. Jobb katt az ikonjára --> Tulajdonságok --> Kompatibilitás (fül). Ha nem fut félő, hogy fel kell telepítened a Vista -t normálisan.

2014. aug. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem fut így se... Hát, lehet, inkább lemondok erről a szoftverről, mert hogy a Vista-t nem telepítem fel, az teljesen biztos! Utolsó próbaként még megpróbálom az első hozzászóló által megemlített szoftverrel működtetni, hátha! (Egyébként ez a Super Street Fighter IV. Arcade Edition c. játékszoftver, mindent megpróbáltam, amit tanácsoltak különböző külföldi fórumokon, de semmi nem jött be, nekem még ez az emulációs megoldás jutott eszembe).
2014. aug. 1. 16:25
 4/8 tibi_levi2008 válasza:
Probald Ultra ISO szoftwert.Ha jol ertem egy merev lemezezen valo jatekot akarsz futtani virtualisan.Vagy probalhatod az Alcohol vagy Daemoon Tools nevu szoftvert is.Az Ultra ISO nekem ment az Xp,Vista,7 es 8 Win-on.
2014. aug. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem. Vásároltam egy szoftvert, amit adathordozón kaptam (DVD-n). Eredeti szoftverről van szó. Megnéztem, hogy milyen op. rendszereken fut - ez a Windows Vista. Elvileg az ilyen programoknak kéne futnia Windows 8-on, elvileg futna is Games for Wondows Live Market-tal, és xlive.dll-lel, de nálam valahogy nem működik. A gépem adottságai simán megfelelnek a játék rendszerkövetelményeinek - a gépem főattribútumai: Intel B980 proci, NVIDIA GeForrce GT 630M, 4 GB DDR3 memória, 500GB HDD.
2014. aug. 2. 11:34
 6/8 anonim ***** válasza:
Microsoft Virtual PC ?
2014. szept. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Íhy próbáld meg:

[link]

2014. szept. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ezt csináltam, de nem jött be :/
2014. szept. 23. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!