Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Photoshopos képemet nem tudom...

Photoshopos képemet nem tudom megnyitni, mi az oka?

Figyelt kérdés
Tegnap csinaltam egy képet photoshoppal majd elmentettem, ma próbáltam megnyitni de photoshoppal sem tudom megnyitni, mert rossz a kép formátuma. Pedig JPG-be van elmentve, mi az oka? Meg lehet ezt valahogy oldani hogy jó legyen a kép?
2014. aug. 1. 09:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Készíts a képről egy másolatot 4 Tedd be paint-be, és mentsd el valami ismert képformátumba ! majd azzal próbálkozz a PS.be !
2014. aug. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De paintbe se tudom berakni:/
2014. aug. 1. 09:52
 3/4 tabaki ***** válasza:
Mekkora a színfelbontása? Ha 64 bit, abba más programok beleakadhatnak. Ha ez a gond, keresd meg, hogy hol tudod átállítani 32 vagy 24 bitesre. Gondolom, Mód/ Color mode vagy efféle, én nem használok PS-ot.
2014. aug. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 tabaki ***** válasza:
Ja, hogy Photoshoppal se megy... Mi volt a mentés menete? Ha esetleg átnevezed .PSD-re, úgy se tölti be?
2014. aug. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!