Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Java telepítésekor hiba?

Java telepítésekor hiba?

Figyelt kérdés

Jelezte a gép hogy 7u55-ről 7u65-re lehet frissíteni a javát de amikor letöltöttem a frissítést nem indult el a telepítő. Letöröltem teljesen, hátha ugy majd fogja telepíteni de miután a java.com-ról letöltöttem, megnyitáskor ezt a hibaüzenetet írja: chromeinstall-7u65 nem Win32 alkalmazás.

próbáltam az offline verziót is letölteni de annál megnyitáskor ugyanezt írta, találtam még egy online verziót is a weboldalon, letöltöttem de annak a megnyitása után ezt a hibaüzenetet írta: Az alkalmazás nem tudott megfelelően elindulni (0xc0000005). Az alkalmazás bezárásához kattintson az OK gombra. Most mit tegyek? Pedig nagyon kéne a java.


2014. aug. 1. 21:36
 1/3 anonim ***** válasza:

"chromeinstall-7u65 nem Win32 alkalmazás"


Vagyis nagyon úgy tűnik, hogy nem jó verziót töltöttél le. Gondolom a géped 32-bites, te pedig a 64 bites verziót töltötted.

2014. aug. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, 32bites a gépem de nem 64bites java-t töltöttem le.
2014. aug. 3. 18:50
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor meg nézz szét a gépen, hogy nincs-e valami olyan dolog feltelepítve, aminek nem kéne ott lenni. Mert ez a win32-es szenvedést vírus is okozhatja.
2014. aug. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!