Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom törölni egyszerre...

Hogyan tudom törölni egyszerre a mobilomon összegyült kb 1000 értesítést?

Figyelt kérdés
egyesével megy, na de hát az ugye eltartana egész nap. Hogyan tudom kikapcsolni, hogy ne küldjön, fogadjon facebookról?

2014. aug. 2. 13:00
 1/2 anonim ***** válasza:

A felülről értesítési sávban vannak az értesítések? Lehúzott állapotban a jobb oldalán lennie kell egy gombnak, azzal tudod törölni az összes értesítést egyszerre.

Nem használok Facebook alkalmazást, nincs ilyen gondom. A netes felület nekem elég. Javaslom neked is. Ha meg mégis kell az alkalmazás, biztosan vannak beállítasi is. Ott is nézz szét, nem csak használni kell, ahogy fel lett telepítve.

2014. aug. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Lajos54 ***** válasza:

A facebook profilodban kell beállítani, miről kapjál értesítést.

"Normál esetben" (számítógépen): jobbról fent a lakat ikonnál beállítások, további beállítások, majd értesítések.

2014. aug. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!