Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Létezik olyan program, amivel...

Létezik olyan program, amivel egyszerre több bemenetről tudok hangot felvenni?

Figyelt kérdés
Asus A88X-PLUS típusú alaplapom van, ami 7.1-es hangkártyával rendelkezik. A kérdés az az lenne, hogy tudok-e mondjuk 3 sávot egyszerre fölvenni, úgy, hogy külön-külön is használhatóak legyenek? Mert azt tudom, hogy több jack aljzatot is be lehet állítani bemenetnek.

2014. aug. 2. 14:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Hiába állítod be bemenetnek, szerintem akkor is egyszerre egy bemenetrol tudsz venni. Gondold csak el, hogy birja azt el a hangkartya valos idoben! esetleg kerj kolcson gepeket, vagy ha tudsz, akkor tobvsavos felvevoeszkozt!
2014. aug. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A jack kimeneteket, nem lehet beállítani bemenetekre. A nevében is benne van már, hogy az KIMENET. Ha a hangot nem tudod bevinni sem a gépbe, akkor azt a gépen belül hogyan oldod meg? Ezt hardveresen kell megoldanod, szoftverrel nem mész semmire. Vagy veszel egy olyan hangkártyát, aminek van annyi bemenete, vagy kérsz valakitől kölcsönbe. Ennél az opciónál szóba jöhet, hogy olyan szoftvert válassz, amivel külön sávokra tudod felvenni a hangot, tehát ha kell, akkor a jövőben szét tudod egymástól választani őket. Lehet még megoldás az is, hogy használsz egy ilyen adaptert és akkor a gépeddel is fel tudod venni:

[link]

Viszont ennél a megoldásnál már nem fogod tudni utólag szétválasztani a bemeneteket.

16/F

2014. aug. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Az az érdekes, hogy a kimeneteket is át lehet állítani bemenetekké. Ezzel nincs is baj.... De viszont azzal van baj, hogy ha többet dugok bele, akkor is csak egy csatornának látja. Szoftver már van, Adobe Audition 3.0.

Igaza volt az #1 hozzászólónak, hogy egyszerre csak 1 csatornát vesz. Úgy tudtam megoldani, hogy 2-t vegyen, hogy az egyik vonalbemenet volt. Amit mellesleg egy KIMENETBE dugtam bele.

2014. aug. 10. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!