Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szerettem volna áttérni a...

Szerettem volna áttérni a Google Chrome-ra, de problémám van. Mi az oka? Régen tudtommal nem volt ilyen.

Figyelt kérdés

Észrevettem,hogy mikor új lapot nyitok a jelenlegi mellé,akkor mégsem az új lap lesz aktív,csak ha bele kattintok az oldalba..

Ezt először egyik online játéknál vettük észre,mikor az mellé új lapot nyitottunk és mikor azon görgetni szerettünk volna,akkor a görgetés a játéknál érvényesült (ott görgetéstől lekicsinyel a játék,vagy közelit rá) és nem azon a lapon/oldalon ahol voltunk pont.


2014. aug. 2. 15:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Erre nem lehet mit válaszolni. Ha megnyitsz egy oldalt új lapon, az a háttérben fog megnyílni azért, mert ennek pont ez a célja. Hogy ha te pl. Google-n keresel, akkor ha megnyitsz egy linket új ablakban nem ugrik át egyből, hanem nyugodtan tudsz tovább böngészni a keresések között.
2014. aug. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Valószínűleg nem volt érthető a probléma.. Vagy esetleg nem sikerült megérteni..

Mindegy,itt valószínűleg úgysem kapok rá választ.Többen már észrevették amúgy ezt a dolgot.

2014. aug. 2. 17:07
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha nem írod le értelmesen a problémát, akkor nem fogom megérteni se. Sikerült kilogikáznom már, hogy mi a baj.

Nem LAPOT nyitsz meg, hanem 2 külön ablakról beszélsz.


Most kipróbáltam. Megnyitottam 2 ablakot, bal és jobb oldalon, bal oldalira húzva az egeret a bal oldalit görgette, jobb oldalira húzva (anélkül, hogy rákattintottam volna) a jobb oldalit görgette.


Törölj ki minden gyorsítótár cuccot a böngészőből és telepítsd újra.

2014. aug. 3. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!