Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Újra telepítés után, pár...

Mandy31 kérdése:

Újra telepítés után, pár driver hiányzik. Honnan tudnám ezeket leszedni?

Figyelt kérdés

Packard Bell Easy Note TK,xp32

Amire szükségem lenne: High definition Audio Buszon,SM buszvezérlő(a képernyőm nyúlt , a videók akadoznak.Ha ezeket feltelepítem megszűnik a probléma?)


2014. aug. 2. 17:02
 1/5 M1A1 ***** válasza:
Nézd meg a videokártyád típusát, majd a gyártójának a honlapjáról töltsd le a legfrissebb driverét. Ugyan így az alaplapodét is. Akkor elvileg jó lesz. Ha nem tudod a pontos típusokat, akkor ezzel a programmal meg tudod nézni: [link]
2014. aug. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 coopper ***** válasza:

Szia.


Hardverazonositó alapján próbálhatsz drivert keresni a hardveredhez. (Ez tuti módszer, de sajnos nem olyan egyszerű ez sem, a sok "driver update" - általában virusos - programok miatt amit az ilyen driveres honlapok megpróbálnak rád erőltetni, illetve ez is mint minden más nagy "üzlet" és nagyon sok a fizetős honlap ).


Itt a módszer : http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__5..


Sok sikert.

Üdv.

2014. aug. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat
2014. aug. 3. 15:29
 4/5 A kérdező kommentje:
Nos, akadt egy kis problémám.lekerestem a videó kártyám típusát és felmentem a gyártó honlapjára is ahol több verzió is fent volt ami jónak kellett volna lennie a GT 520 hoz. Letöltöttem az op. rendszeremnek megfelelőt, de mindig azt írta ki ,hogy nem talál kompatibilis grafikus hardvert.ilyenkor mi a teendő? valaki tud segíteni?
2014. aug. 4. 14:07
 5/5 coopper ***** válasza:

Szia.


Add meg a hatdverazonositót és az operációs rendszert és meglátom mit találok az én módszeremmel.


Üdv.

2014. aug. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!