Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Állandóan automatikusan...

Állandóan automatikusan beállít egy hátteret a win8 hogy töröljem azt a képet, hogy ne tudja ezt csinálni?

Figyelt kérdés
A számítógép előző tulajdonosának a képe melyen ő és a barátnője szerepel. Akárhányszor átállítom egy idő után visszaállítja magának. Azt írja szinkronizált téma, de az én saját emailemmel és microsoft fiókommal vagyok belépve. Ez azóta van mióta újraraktam a windows-t azzal a beállítással, hogy "csak személyes fájl megőrzése"... Csináltam azóta új felhasználót így a C:\felhasználó-n belül van sajátom. Az más téma, hogy az ő nevét nem tudom kitörölni azt kéne valahogy igaz és akkor nem lenne ilyenre lehetősége a windowsnak...???? köszi...

2014. aug. 2. 17:06
 1/1 anonim ***** válasza:

Bootolj be egy pendrivról Linuxxal, azt hidegen fogja hagyni :P


már ha ezzel megoldódik, nem vmi felhőben van ez benne?

2014. aug. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!