Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Viberen miért nem fogadja el...

Viberen miért nem fogadja el a telefonszámomat? Többi lent

Figyelt kérdés

Sziasztok:) nem rég letöröltem a telefonomról a vibert, aztán újra telepítettem. Mikor beírtam a számomat, azt írta "a telefonszám nem érvényes..."

Másoktól is hallottam, hogy törölték, majd újra telepítették a vibert és nem volt ilyen gond...

Ha valaki tudja mit tehetnék írja már le:)

Köszönöm!!:)



2014. aug. 2. 22:11
 1/2 Molnár Csaba S. válasza:
Töltsd le újból, telepítéskor add meg a számodat, de 06 nélkül, s ez után vagy sms-ben kapsz kódot, de általában hív egy "+49...."-es telefon szám, amit nem veszel fel mert rá pár másodpercre a hívás megszűnik s a kód automatikusan bekerül a helyére s már aktiválódik is magától, De viszont ha sikerül felvenned akkor sincs gond, csak végig kell hallgatnod az angol nyelvű központ PJ-jét és elkezdi mondani a négy jegyű kódot angolul.
2014. aug. 13. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Molnár Csaba S. válasza:
Bocs... "PJ-jét" helyett "PC-jét" akartam írni, csak nem tudom hogy hogyan kell módosítani egy választ...
2014. aug. 13. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!