Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valaki tud olyan játékot, ami...

Dani99211 kérdése:

Valaki tud olyan játékot, ami jó és elmegy a gépemen?

Figyelt kérdés

Gépem adatai: [link] Ha esetleg valami nincs itt megkeresem. Leginkább az ilyen Open World/Sandbox játékokat szeretem. Minecraft-ot unom már, GTA már csak a haverokkal izgalmas (San Andreas-ig bezárólag, GTA 4 minimumon szaggat. ) Kipróbáltam a The Elder Scrolls 5 Skyrim nevű játékot is, gépigény.hu-n azt láttam simán elmegy, ha leveszem kicsit a grafikát, de nekem minimumon is szaggatott kicsit. Összefoglalva olyan játékot keresek, ami elmegy a gépemen, és van egy nagy tér, amiben mászkálhatsz, de más játék is jöhet. (jut eszembe, garry's moddal is játszottam/ismerem, ne írjátok)

A válaszokat előre köszönöm!



#gépigény #Sandbox #Open World #elmegy a gépemen
2014. aug. 3. 12:03
 1/6 anonim válasza:
Nem nagyon értek az ilyesmihez, de szerintem a Split Second elmegy a gépeden. Próbáld ki!
2014. aug. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, kipróbálom, még jöhetnek játékok :D
2014. aug. 3. 14:15
 3/6 anonim válasza:
Gothic 1, 2, 3, 4, Risen 1, 2. A Gothic a világ legjobb rpg-je!
2014. aug. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ha már rpg játékok is szóba jöttek, kérdezném hogy a skyrim elmenne low grafikán?
2014. aug. 9. 20:37
 5/6 anonim válasza:
Hát... nem hiszem
2014. aug. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem hasonló gépem van mint neked, és közepes grafon elfogadható laggal megy. (mondanom sem kell, hogy low-on meg nem szaggat..)
2014. okt. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!