Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van olyan program Android-ra,...

Van olyan program Android-ra, amivel bárhol tudok INGYEN wifizni? (szabadtéren. Stb. )? Ha van mi a neve? NEm baj, ha fizetős.

Figyelt kérdés
2014. aug. 3. 16:15
1 2
 1/16 M1A1 ***** válasza:
100%
Az internet nem egy hordozható dolog. Az egy bonyolult hálózat. Gondolj bele: ha nincs a közeledben router, ami az internethez "van kötve", akkor hogyan netezel? Hogy csatlakozol a hálózatra, ha nincs rá lehetőséged? Remélem érted mit mondok..
2014. aug. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Ingyen ott tudsz wifizni, ahol van nyílt wifi. Ingyen netezni ott tudsz, ahol van nyílt wifi, ami a netre van kapcsolva.

Mit szeretnél?

G.

2014. aug. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nem budapesten élek, aholm inden utcában van wifi, hanem pécs mellett egy kis városban, és pécsre járko suliba, és nagyon kevés a nyílt wifi, és gondoltam van olyan program, ami esetleg megmondja a zárolt wifi jelszavait..
2014. aug. 3. 17:02
 4/16 anonim ***** válasza:

...és szerinted akkor mi értelme lenne a zárolásnak?

Hány éves vagy?

G.

2014. aug. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem mind1 az neked?
2014. aug. 3. 17:06
 6/16 anonim ***** válasza:
Pécsen a fő téren biztos van Wi-fi. Amikor jártam ott, láttam McDonald's-ot is, ott tuti, hogy van, és a mellette levő plazaban is.
2014. aug. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

1. A McDonald's az be fog zárni, oké csak Februárban, viszont a McDonald's mellett van a sulink, és még odáig sem ér el...

2.Mellette Árkád van, és és ott nincs wifi :)) :*

2014. aug. 3. 17:08
 8/16 A kérdező kommentje:
Ja, és attól, hogy még a Széchenyi téren van wifi, attól még az ember nem csak a Széchenyi téren jár...Pécs kicsit nagyobb annál..
2014. aug. 3. 17:09
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Akkor annyit mondok, hogy a suliban tanulni kell, nem netezni.

Hogy valami hasznos is legyen a válaszban, vehetsz mobilnet csomagot a telefonodhoz, és bárhol tudsz netezni, nem kell hozzá wi-fi. (Csak mert azt mondtad, hogy nem baj, ha fizetős.)

2014. aug. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Pls te osszd a észt, hogy az iskolában tanulni kell, mert mint már elmondtam, nem Pécsen lakom, és nem gyalog megyek haza 20 km-t, és szerinted mi a ..-t csináljak, amíg nem jutok haza :)

2. Nem azt mondtam, hogy nem baj, ha fizetni kell az internetért, hanem azt, hogy nem baj, a az adott alkalmazás fizetős, de amúgy minden stimmel XD Gratulálok :D

2014. aug. 3. 17:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!