Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » FormatFactory-vel szeretnék...

FormatFactory-vel szeretnék egy filmet egyesíteni, több részben van? Többi lent!

Figyelt kérdés

5 részletből áll a film. Tudom hogy haladó/videó egyesítéssel kell stb... Viszont, mikor kiválasztom a fájt és ezután a beállításokra megyek (pl amikor ki akarom választani hány perctől kezdődjön) az audió adatfolyamnál 3 félét ír: ID: ac-3 192 kb/, ac-3 384 kb/s és alapértelmezett.


És amikor elindul a kiválasztott részlet akkor angol az egész, de ha az alapértelmezett audiót választom akkor már magyar. Mit kell tennem azért hogy így maradjon ? Mert próbáltam már úgy hogy kiválasztottam hogy alapértelmezett aztán ,,ok" de mikor kész lett az egyesítés angol lett ugyan úgy -.- Ötletek ? Netán ismerős valakinek ?



2014. aug. 3. 20:50
 1/3 anonim ***** válasza:
A Format Factory sosem tetszett, az MkvToolNix-al oldottam meg az egyesítéseket. Próbáld meg, hátha sikerül azzal.
2014. aug. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

De nem ez volt a kérdés xd Az ff nagyon jól megcsinálja amit kell.. csak nekem több féle audió adatfolyam-om van :S


de azert megproablom kösz

2014. aug. 3. 22:57
 3/3 anonim ***** válasza:
Olyan videókat akarsz egyesíteni amik hangformátuma nem azonos? Nem fog menni. Először azonos formátumúnak kell lennie a hangnak (és a videónak), azután jöhet az egyesítés.
2014. aug. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!