Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ez egy vírus? És ki találta...

Ez egy vírus? És ki találta ki ezt a hülyeséget, hogy "Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. "?

Figyelt kérdés

Múltkor elindítottam a steamet, és észrevettem, hogy a kliens böngészője felhozott egy ablakot, ami arról szólt, hogy az adott oldalt blokkolta a nav. Azt hittem, hogy vírus, és éppen ezért újra telepítettem a gépemet. Ezután próbálom letölteni innen: [link]


És megint ezt írta ki.


[link]


Most mi van? Ez valami ellenálló dög, vagy meg akar baszni a nav? A linkek szerintem hivatalosak az oldalon. nav.gov.hu stb.



2014. aug. 3. 22:15
 1/2 A kérdező kommentje:
Semmit nem csináltam és most le engedi tölteni. Nem értem mi folyik itt. Valaki elmagyarázná?
2014. aug. 3. 22:16
 2/2 anonim ***** válasza:

A NAV elkezdte blokkolni a tiltott szerencsejátékkal kapcsolatos oldalakat, ez nem kamu. Lehetséges hogy a Steam valahogy belekerült, hiszen ott is pénzforgalom történik, bár nehéz összehasonlítani egy szerencsejáték-oldallal.


A fenti hiba pedig egyértelmű: rövid a fő kérdésed és ahhoz képest hosszú a magyarázata. Kicsit egyenlíteni kell őket, hosszabb kérdéssel. Az oldal ilyen irányú bírálata után amúgy könnyen törölhetik a kérdést, és akkor nem tudnak segíteni.

2014. aug. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!