Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi lehet a baja a gépemnek?...

Mi lehet a baja a gépemnek? (játék közbeni kiakadások)

Figyelt kérdés
Gondoltam felújítom a gépet mert a régi cuccok elavultak voltak és nem működtek rendesen.. új cuccok :(és ami most a gépbe van ) MSI A88XM-E45 alaplap , 1db Corsair XMS3 4GB DDR3 1333MHz CMX4GX3M1A1333C9 memória ,AMD Athlon II X4 760K processzor , egy 500W-s chieftec táp, és a régi cuccok egy 1 Terrás toshiba merevlemez , merevlemezen és dvd írón és gépházon kívül minden új , a régi konfiggal az volt a gond hogy folyton kiakadt játék közben, és mikor kiakadt egy buborékban kiírta hogy a képernyőillesztő nem működött rendesen de aztán helyre állt, v valami hasonlót, most kb minden új.. és mégis ugyanazt csinálja.. amd catalyst van de nemtudtam pontosan milyen kell és Autodetect and Download-ot szedtem le.. kérlek segítsetek mi lehet a szar még mindig?!?!

2014. aug. 4. 09:42
 1/9 anonim ***** válasza:
A videokártya típusa nélkül nagyon nem tudunk segíteni.
2014. aug. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

"Autodetect and Download" -ot töröld!!! <<< Néhány eszközt tényleg felismer, de sokat tönkre tud tenni...


A leírt hibát a többnyire frissítetlen windows -on fordul elő,

és/vagy nem megfelelő driver esetében. (ha nem a hozzákapott CD -ről, vagy a gyártó oldaláról letöltött driverrel telepíted)

2014. aug. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Bocsi a videókártyát elfelejtettem.. : MSI Radeon HD7770 1024MB DDR5 , az alaplanak a saját lemezéről telepítettem a drivereket , az amd catalystot meg amd oldalról szedtem le de akkor hogyan találjam most ki h pontosan milyen driver kell nekem? (már legalább leírtam a videó kártyát is xd )
2014. aug. 4. 10:03
 4/9 anonim ***** válasza:
Saját lemezről nem szabad telepíteni, mert elavult szoftverek vannak rajt. Mindig a gyártó oldaláról kell.
2014. aug. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
szedtem le drivereket, új fejlemény.. játék közben de van hogy csak úgy tálcán is kiakad és ezt írja " A képernyőillesztő nem válaszolt, és utána helyre állt . Az AMD driver képernyőillesztő nem reagált , és utána sikeresen helyre állt" sőt.. nem csak 1x csinálja hanem többször egymás után és gyorsabban, aztán kék halált kaptam..
2014. aug. 4. 12:59
 6/9 anonim ***** válasza:
A BETA videokártya drivert raktad fel? A 14.7-es verzió elég instabil még, próbáld meg a 14.4-et.
2014. aug. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
MSI weblapról szedtem le a videó kártyához a drivert.. ami AMD Graphics Driver 13.12
2014. aug. 4. 13:32
 8/9 anonim ***** válasza:
Az elég régi. Az AMD oldaláról kell letölteni.
2014. aug. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
már leszedtem az újat , kicsit jobb is de továbbra is szar..igazából lehet h a videó kártya a hibás.. kékhalált kap..
2014. aug. 5. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!