Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Microsoft . NET Framework 3.5...

Microsoft . NET Framework 3.5 Service Pack 1-et kéne telepítenem egy programhoz. Le tudom ezt tölteni valahonnan úgy, hogy utána internetkapcsolat nélkül is telepíteni tudjam?

Figyelt kérdés

XP-ről van szó virtuális gépen. Egy programot karok installálni, aminek ez az előfeltétele. A program ezt meg is csinálná, ha lenne internetkapcsolat, de azt nem szeretnék, mert az XP már nem biztonságos, ezért az egész virtuális gépemet hálózat nélkül használom. Szóval le tudom e tölteni az install fájlokat valahonnan, hogy átmásolva net nélkül is installálni tudjam?


Egyébként nem tudom, hog ymiért kell neki, amikor Service Pack 3 fönt van, de mindegy.



#Windows #net #XP #intall
2014. aug. 5. 11:30
 1/3 anonim ***** válasza:
2014. aug. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Persze, hogy le tudod tölteni, én is letöltöttem, mert egyik haveromnak kellett, igaz én a 4.5-öst...


3.5-ös:

[link]


Nem tudom miért szarik mindenki ammiatt, hogy az XP sebezhető-e vagy sem, de most komolyan ki nem szarja le? :-)


Te komolyan azt hiszed, hogy a legújabb operációs rendszerek nem sebezhetőek??? :-)

2014. aug. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a probléma egyébként ki lett forgatva.

Valójában tényleg nem arról van szó, hogy A sebezhető, B meg nem. Hanem a B sebezhetőségeit még be fogják foltozni, A sebezhetőségeit pedig már nem.

2014. aug. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!