Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ez mit jelent, mit kell...

Ez mit jelent, mit kell tennem? Képpel.

Figyelt kérdés
[link]
2014. aug. 6. 14:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Sokat segítene ha elárulnád,hogy ezt mikor írja ki. Egy program indításánál, vagy a pr. futtatása közben, vagy mikor ?
2014. aug. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Letöltöttem egy programot a Dulux (falfestékek) oldaláról: My Mouse Painter. És amikor megnyitom, nem tudok vele semmit csinálni, mert ezt írja ki.
2014. aug. 6. 15:08
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy már mikor töltöttem le ezt a programot, már akkor azt írta, hogy a Flash 11 program letöltése nem sikerült, de rákérdezett, hogy folytatom-e a letöltést, és végül letöltődött.
2014. aug. 6. 15:36
 4/5 anonim ***** válasza:

Akkor azt kéne telepíteni.

[link]


Szerintem Internet Explorerrel (is) töltsd le, telepítsd. De lehet, hogy mindegy...

A pipát vedd ki a McAffee akármi elől!

2014. aug. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Letöltöttem, de ugyanazt írja ki ennek a programnak a letöltésekor, hogy a Flash 11 letöltése nem sikerült. Nem értem miért nem tölti le. Lehet a myMousePainter program a hibás?
2014. aug. 6. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!