Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Linux Mint 17 alatt a wine...

Linux Mint 17 alatt a wine programban hányszor lehet ugyanazt a programot elinditani?

Figyelt kérdés

A wine programmal tudom elinditani a Jade Dynasty nevü online mmorpg játékot. Megy is rendesen, de néha elöfordul hogy egyszerre 2 accountal kéne belépnem a játékba. Vagyis ugyanaz a program 2x indulna el, csak a játék szerverre egy másik accounton. Ez windows alatt nem probléma de a linuxom kifagy ettöl. A gépemben 4 gb memoria van és 2 magos proci.

Elvileg a gépemmel nem lehet gond, hiszen windows alatt sem gond. Linux alatt viszont elöször elkezd akadozni a hang, aztán az kép és végül csak a restart segit.

másig panaszom a linuxra az lenne hogy az 5.1-es hangkártyám linux alatt nem használja a mély nyomót, illetve össze vannak keveredve a hangszórok,mintha rossz helyre lennének bedugva. SB Aidigy Live 5.1 kártyám van.

Már régóta szeretnék átálni linxra de ezek az apró problémák még mindig vissza tartanak. A windows xp-mel sajnos sikerült elérnem a telepitések maximális számát és nem lehet aktiválni. Mondjuk a telefonost nem probáltam még. beszereztem a win 7-et, mindenki azt isteniti. De win7 el a firefoxom állandoan összeomlik, laggol és kifagy. Néha az egész gép. A hang szintén nem használ mély nyomót. A linux mint tetszik, de hiába keresgéltem a netem nem találtam megfelelö programokat se leirásokat a gondjaimra.

Elöre is köszi szépen ha valaki tud segiteni.



#Wine #LinuxMint17
2014. aug. 6. 23:22
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!