Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi lehet a probléma a steamemm...

Gabor0423 kérdése:

Mi lehet a probléma a steamemmel? (többi lent)

Figyelt kérdés

Feltöltöttem a steam-emre 15€-t és most nem engedi használni a közösségi piacot mert ezt írja :


Nemrég új fizetési móddal adtál pénzt Steam Pénztárcádhoz. Amíg az új összegek ellenőrzésre nem kerülnek, nem tudod használni a Közösségi Piacot. Hitelesítheted most, vagy várhatsz, míg a korlátozás automatikusan megszűnik Sun Aug 10 2014 20:29:39 GMT+0200 (Közép-európai nyári idő ) időpontban. Tudj meg többet a GyIK-ben.


Ezt azért nemigazán értem, mert már töltöttem fel egy párszor a steamre pénzt, és még sosem írta ezt + az online számlán sincs feltüntetve semmiféle "kis felhatalmazás".



#ban #Steam #Community Market
2014. aug. 7. 13:41
 1/2 moab0426 válasza:
pontosan ugyanez a problémám van.
2014. aug. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Új a számla vagy kártya helyett mást (pl.: PayPal-t) használtál míg előző feltöltésnél meg a (sima) bankkártyádat. Nekem akkor volt ilyen amikor lejárt a régi kártyám és újat csináltak és az újról (más kártyaszám) töltöttem fel pénzt.

1x írta ki nekem azóta nem, szerintem nálad is ilyen történhetett.

2014. aug. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!