Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik a megbízhatóbb vírusírtó?

Melyik a megbízhatóbb vírusírtó?

Figyelt kérdés

A Kaspersky Internet Security 2014 vagy a Panda Cloud Antivirus PRO a megbízhatóbb, hatásosabb vírusírtó?

Illetve nektek melyik vált be jobban (vélemények)...?


2014. aug. 7. 16:10
 1/7 kérdező.. ***** válasza:
Szerintem az Eset Smart Security 7 nek van a legjobb védelme magazinos kóddal.
2014. aug. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 kérdező.. ***** válasza:
A kapersky is nagyon jó de jobban fogja a gépet mint az ESS7.
2014. aug. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem az ingyenes Panda Cloud van. Plusz Zemana és CryptoPrevent kiegészítő védelemnek plusz Malwarebytes ezzel még hetente egyszer átellenőrzöm a gépet és ennyi.


Az hogy melyik a jobb a kettő közül az havonta változik júliusban pl a Panda volt a legjobb de sokszor meg a Kaspersky van az élen egy hajszállal a Panda előtt :)

[link]

2014. aug. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A 3 legjobb vírusirtó: Panda Cloud Free Antivirus 2.2, Trend Micro Internet Security 2014, Kaspersky Internet Security 2014.

Nekem már a Kaspersky 2015 van, gondolom az még jobb.

[link]

2014. aug. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy a Panda milyen időközönként szokott frissíteni, mert sehol nem találom a manuális frissítést?
2014. aug. 7. 19:47
 6/7 anonim ***** válasza:

A Pandába nincs manuális frissítés, mert ez egy felhő alapú vírusirtó. A Panda minden pillanatban a legfrissebb állapotban van. Ha az ikonja főlé viszed az egérmutatót azt írja ki hogy "védett számítógép" innentől semmi dolgod, nincs olyan hogy új frissítés érkezett meg hasonlók.

Csak akkor jelez ha blokkolt valamit.

2014. aug. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 soma9111 válasza:
Én most töltöm le a Panda Cloud Free Antivirus 2.2-t, eddig csak jót hallottam róla.
2015. jún. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!