Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért sikertelen a VirtualBox...

Miért sikertelen a VirtualBox telepítése?

Figyelt kérdés

Fogalmam sincs miért csinálja, már egyszer fent volt, csak egy ideig nem használtam, aztán elindítottam és hibaüzenetet dobott ki (lentebb láthatjátok). Letöröltem, majd újraraktam (itt megjegyezném,hogy nem vagyok analfabéta telepítésnél...) Majd ugyanúgy kihozza a hibaüzenetet.


Failed to install NtCreateSection monitor : ff 25 e0 e8 ac 8 0 0 f 5 c3 f 1f 44 0 0 (rc=-8)


Valami tipp ? Nem töröltem semmit mostanában a gépről,főleg nem a C: partícióról,amin van, csak CCleaner-t szoktam használni takarításhoz, de hát annak nem szabadna belepiszkálnia. Gépem adatait megadom ha kell.



2014. aug. 7. 19:38
 1/1 A kérdező kommentje:
Miután letöröltem, az üres mappáit is töröltem amit hátrahagyott, aztán megpróbáltam másik meghajtóra...úgy se jó, megpróbáltam úgy hogy kilövöm a Comodot, az se jó. Próbáltam úgy,hogy miután feltelepült, rögtön újraindítottam, de az se jó. Telepítettem hozzá mindent : hálózati kártya driver, meg usb 3.0 vezérlőket is amit kihozott... aztán még mindig semmi.
2014. aug. 7. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!