Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mivel tunyitni a .3dh és ....

Mivel tunyitni a .3dh és . Mvl kiterjesztésű file-okat?

Figyelt kérdés

Párommal voltunk 4d ultrahangon. Kaptunk egy cd-t és dvd-t. A cd-n vannak képek .bmp kiterjesztésben, azonban találtam még kétféle file kiterjesztést is. A .3dh kiterjesztésű file-ok mérete a lemezen rendszerint 1 kb. A .mvl file-ok mérete 6841 kb.

Na ezzel nem tudok mit kezdeni. Meg lehet ezeket nyitni valamivel? Esetleg pc-n nézegethetem a gyermekemet minden irányból? Ha valaki tud ilyen programot azt megköszönném. Amennyiben mód és lehetőség van akkor nem bánnám, ha nem próba verziós lenne.

Ja és a keresésem eredménytelen. A google egy view3dxi programot dobott erre, de azt letöltve nem történik semmi sem.



#3dh #mvl
2014. aug. 7. 23:37
 1/5 A kérdező kommentje:
mivel tudom megnyitni - ez lett volna a helyesen kiírt kérdésem
2014. aug. 7. 23:46
 2/5 anonim ***** válasza:
2014. aug. 8. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezt a fenti programot próbáltad?
2014. aug. 8. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen próbáltam, de nem jött össze. Nem indul a program. valamiféle data hibákal küzd.
2014. aug. 8. 06:45
 5/5 anonim válasza:
Tudom, hogy már régi a kérdés, de hátha másnak segít még: próbáld meg rendszergazdaként futtatni.
2023. márc. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!