Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Menyit kérjek egy telepítésért...

Menyit kérjek egy telepítésért? (lent)

Figyelt kérdés

mostanság igen csak sok embernek kéne telepíteni a gépet menyit kérjek érte ha már ennyien vannak húzok egy kis hasznot rajtuk

win xp win 7 win 8 esetén



2014. aug. 8. 16:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Áfá-s számlát tudsz adni? :))
2014. aug. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%

Én évtizedek óta mindenkinek ingyen telepítek... :-)


...az más kérdés, hogy egyesek eljutnak arra a szintre, hogy ezzel sok áram elmegy meg életidő és ezért kapok néha ezt+azt... :-)


De vannak nagyon bunkó emberek is... :-)


...és azért nem illik ilyenért pénzt kérni, mert azokat a programokat illegálisan töltöd le a netről, nem fizetsz értük semmit... :-)


Tudom az életben senki sem ilyen tisztességes... ...nemhiába egyik kedvenc játékom a GTA, mert ott kifejezhetem mit érzek az emberek iránt, ha éppen egy autóval közéjükhajtok! :-)

2014. aug. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha mindenképpen pénzben akarod, akkor 500-1000 óránként amit nyugodtan elkérhetsz.


De ismerősöktől inkább 1-2 sört és/vagy tábla csokit illik kérni.

2014. aug. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ja elvileg egy telepítés 1000-1500 forint, sokkal többet nem illik kérni érte.
2014. aug. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
boltba szervizben 5k kérnek ha rendesek azért kel gepa mert unom már hogy ingyen szaladgáljak így mindig jobban járnak mit a boltokkal szervízekel ..fingom sincs hogy kiknek kel mert csak küldik őket hozzám nem ismerem őket ..
2014. aug. 8. 17:50
 6/10 A kérdező kommentje:
nekem volna pofám 2000-2500 kérni cak-pak telepítésért driverek meg minden ami kel
2014. aug. 8. 17:52
 7/10 A kérdező kommentje:
csak 1 óra az életemből a semmire szarabb gépeknél több is azért ez nem megy már ingyé :) de volt már 3nap is mert a drivereket kajtattam hozzá mert 500éves gép volt :D
2014. aug. 8. 17:54
 8/10 A kérdező kommentje:
jah 1 valami még mai világba kidolgozik ingyen ? szerintem senki ismiknek.. barátoknak természetesen ingyenes de kitugya kiknek már azért ..
2014. aug. 8. 17:56
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
még egyszer megkérdezem: ÁFÁ-s számlát tudsz-e adni ? :)))
2014. aug. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
3ezret elkérhetsz nyugodtan, én ennyiért szoktam megcsinálni, áfás számlát azt sajnos nem tudok adni, csak ha 5ezret fizetnek érte :)
2014. aug. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!