Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Win 7 vagy Win 8.1?

Vidékibringás kérdése:

Win 7 vagy Win 8.1?

Figyelt kérdés

Játékra (főleg WOT), PhotoShopra használom a gépem.

Melyik OP rendszer gyorsabb, stabilabb ?

Mennyire befolyásolja a stabilitást, ha tört a rendszer . Loaderezés, aktivátorotás...?



2014. aug. 8. 19:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Az, hogy tört, nem befolyásolja a stabilitást, és a win8 gyorsabb. Szóval ha nem zavar a csempe, akkor 8.1.
2014. aug. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 soccerway ***** válasza:
most mi van rajta?
2014. aug. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ugy tudom a 8.1-en át lehet váltani alapbol a régi megszokott asztalra (csempe nélkülire).

Most 7 van fent, de már 3. alkalommal raktam ujra és inditásnál fekete kép, kurzor villog, nem mozdul. Reset...elindul.

Előtte 1,5 évig semmi bajom nem volt vele.

2014. aug. 8. 19:54
 4/7 soccerway ***** válasza:
win7 ilyet normális körülmények között nem csinál. De rakd fel a 8.1-et, és írd meg ide a tapasztalataidat.
2014. aug. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én még '95-tel kezdtem, és éppen tegnap vettem egy 8.1-es laptopot. Win7-et már másfél éve használok, és semmi bajom nem volt vele.

A 8.1-et már most nagyjából megszoktam elsőre, hiszen csak a csempés felület az újdonság, a Start menü helyett. Szerintem könnyen kezelhető, és ugyanúgy megtalálsz mindent. (Igaz, a leállítás funkciót 12 percig keresgéltem, de a többi könnyen ment)

Az asztal szinte semmit nem változott, a Windows Intéző sem, én sokkal bizarabb különbségekre gondoltam, mielőtt először kipróbáltam.

2014. aug. 9. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha 8-at és 8.1-et akarsz használni, akkor igen, célszerű rászánni egy kis időt csak arra, hogy kisilabizáld mi-hol van a rendszerben.

A 8.1-nél még ugyanúgy működik a metro, csak be lehet kapcsolni, hogy indításkor ne azt jelenítse meg. Majd jön a 8.1 Update 1, ahol nem lesz Kezdőképernyő, hanem visszajön a Start menü a metro felülettel kombinálva.

2014. aug. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jóltudod kérdezö ! Igén belehet állitani ugy a 8.1 et hogy legyen asztal és startmenü pont olyen lesz mint a 7 es nekem nemjelenik meg semmi csempe csak ha megnyomom a windows gombot. win 7 nekem is sz@r volt.
2014. szept. 5. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!