Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A vírusirtó program hibája...

A vírusirtó program hibája okozhat "internet-szakadozást"?

Figyelt kérdés
Az internet kapcsolatom szakadozik, néha akadozva tölti be a weboldalakat. Gmail is néha lefagy, és kiírja, hogy ellenőrizzem az internetkapcsolatot. Próbáltam rendszer visszaállítást, de nem végezte el, kiírta, a Windows nem talál vírusirtót, pedig rajta van az AVAST, igaz csak ingyenes. Lehet ennek az internet akadozásnak az oka, hogy hibás az Avast? A gépen Windows 7 op.r. van.
2014. aug. 8. 19:34
 1/5 anonim ***** válasza:
41%
Az a probléma gyökere, amit ki is emeltél, hogy "AVAST" van a gépen. Az okozza az ilyen problémákat.
2014. aug. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szüleim gépén megfelelően működik az Avast, úgyhogy nem kell kapásból leírni.


De mivel a kérdezőnél néha szól a Windows, hogy nincs vírusírtó, így elképzelhető hogy közrejátszik az internet instabilitásában.

2014. aug. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igazatok volt, mert leszedtem az AVAST-ot és az ESEST SMART SECURITY-t telepítettem, azóta simán megy minden a gépen.
2014. aug. 9. 12:55
 4/5 A kérdező kommentje:
ESET SMART SECURITY - bocs, elírtam
2014. aug. 9. 12:56
 5/5 anonim ***** válasza:

Phraan, nekem se volt bajom az Avasttal, amíg nem minden fél órában csörgött a telefon, hogy:

- Gyere már megcsinálni a gépet, mert nincs net.

- Vírusirtó?

- Avast

- .... megyek

2014. aug. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!