Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Folyton "kifagy" (? ) a wow....

.:Aerox:. kérdése:

Folyton "kifagy" (? ) a wow. Miért? Több lent

Figyelt kérdés
Tört tauris cata. amikor belépek mindem simán megy, jáccok 4-5 percig erre nem tudok beszélni egyik npc-vel sem, nem tudok megütni semmit de semmi se tud megütni engem, a playerek egy helyben futnak, de a chat működik csak én nem tudok bele írni, miért van ez? Ja és kilépni se tudok csak feladtak kzelővel.

2014. aug. 8. 20:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Lefagy a szerver, amin játszol, vagy megszakad az internetkapcsolatod.
2014. aug. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A tört szerverek varázsa. Bezzeg fizetni a szórakozásért luxus. Pedig mennyivel jobb, hogy akkor játszol, amikor akarsz, kényszerű megszakítások nélkül.
2014. aug. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sokáig eredetiztem, csak most már nem éri meg,nincs elég plusz content havi 4 ezerért, főleg az új kiegben, és itt se as szerver a hibás, ez a probléma eredetiseknél is szokott jelentkezni.
2014. aug. 8. 20:38
 4/6 anonim ***** válasza:
Én meg sokáig tauriztam és most eredetizek. Tauri (vagy más tört szerver) soha többé.
2014. aug. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Bárki bármilyen wowos kérdést tesz fel egyből jön az eredeti vs tört vita...
2014. aug. 8. 20:47
 6/6 anonim ***** válasza:
ehez a vitához kb külön választható kategória kéne sztem is már a gyakorin :D az, hogy megy a chat miközben a játékod nem, ez nem túl jó jel, mert ha a szerver fagyna ki, vagy a neted szakadozna, akkor a chat se menne értelemszerűen. így marad az, hogy vagy valami program, folyamat túlpörög a gépeden (érdemes nézni egy feladatkezelőt probléma közben) vagy a wowot kell majd újrainstallolni/újrapatchelni. egyébként azért nézz rá a tauri weboldalára ilyenkor, hogy offline e a szerver, mert akkor egyértelmű, hogy a szerver a rossz, a chat lehet, hogy nem is működik, csak még 1 perce beleírt dolgokat látsz.
2014. aug. 24. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!