Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ismerősöm hogyan tudta megolda...

Ismerősöm hogyan tudta megoldani azt, hogy a gépe (Windows XP) kiírja, hogy nem eredeti, meg ott az a kis üzenet az asztalon, de bekapcsolásnál mégis van háttere?

Figyelt kérdés

#Windows XP #Microsoft #illegális #A Windows ezen példánya nem eredet
2014. aug. 8. 22:55
 1/3 A kérdező kommentje:
a bejelentkezésnél kijön az a kis ablak, de a háttér megmarad neki.
2014. aug. 9. 00:16
 2/3 anonim válasza:
nem vagyok profi, de úgy jártam, hogy nálam is kiírta,és azért, mert frissíteni próbáltam! Nem szabad frissíteni ha nem eredeti van rajta. Nem csak mert kiírja, ez csak az első lépés, hanem ezután fokozatosan redukálja a funkciókat, míg kb 1 hónapon belül teljesen ellehetetleníti a Windows használatát, így kénytelen vagy újratelepíteni. Nem érdemes hosszú távon hamisítottat felrakni.Mert ha nem frissítesz, elavul, ha meg frissítesz, kiderül hogy nem eredeti és a Microsoft minden nap csökkenti a funkcióit, először fel se tűnik,de később már naponta ütközöl olyanba, hogy már nem válaszol.
2014. aug. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi. találtam googlen egy kulcsot, amit elfogadott. most már kiírta hogy eredeti. az oldalon azt írták, hogy nyugodtan most már frissíthet, mert ezt rendes kulcs.
2014. aug. 9. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!