Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Facebook mért csinál olyat h...

Facebook mért csinál olyat h be lépek rá katintok vagy az üzeneteimbe vagy az én vagy más profiljára és ki lép és azt irja hogy nem vagyok be jelentkezve? Van ötletetek nektek csinált már ilyet?

Figyelt kérdés
2014. aug. 9. 11:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Milyen böngészőt használsz? Próbáltad más böngészőkben is?
2014. aug. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
firefoxot nem próbáltam más de edig nem csinálta szal kétlem h a böngésző az oka.
2014. aug. 13. 21:45
 3/14 anonim ***** válasza:
hulladék ahogy van az egész... nekem meg a játékokat adja be ha rámegyek a kezdőlapra
2014. aug. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
nah most cromot használok és nem csinálja akkor a firefox okza. mi lehet el álítva? mért dob ki a facebookból?
2014. szept. 18. 21:42
 5/14 Veronica16 válasza:
Talán azért dob ki mert virus került a netre vagy tul sok oldalt nyitassz meg a böngészön.
2014. szept. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nincs rajta vírus és ezt már egy ideje csinálja, akkor is vissza dob mindig, ha csak a facebook van meg nyitva. Érdekes viszont, hogy utána ha be lépek már nem dob ki megint, elég fusztráló, hogy mindig kétszer kell belépnem ahoz, hogy végleg bent maradjak. egyéb ötlet? Nagyon szeretek firefoxon facezni, nem értem mi lehet a baja.
2014. szept. 20. 15:57
 7/14 anonim ***** válasza:
Cookie (süti) -törlést próbáltad már? :) Elvileg rendbejön ezután ;)
2014. szept. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
mit értel choki süti törlés alatt?
2014. szept. 24. 05:52
 9/14 A kérdező kommentje:
úgy van be álítva h privát böngészési mód és sütik elfogadása vebhejektől meg 3adik fltől származó sütik elfogadása mindig. mit kell rajta álítani?
2014. szept. 24. 05:54
 10/14 anonim ***** válasza:
vagy egyél fel ccleanert és állítsd be hogy annak a böngészőnek az előzményeit, sütijeit törölje amit használsz vagy menj a menü majd az előzményekre a böngésződben és menj arra hogy előzmények törlése, itt általában lehet választani hogy aznapi, azheti, vagy havit esetleg évit, vagy mind törölni akarod, itt menj arra hogy mind törölje, valamint ott hogy miket töröljön jelölj ki mindent
2014. szept. 25. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!