Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik Vice City-ben vannak...

Melyik Vice City-ben vannak mustangok?

Figyelt kérdés
Imádtam régen a GTA Vice City-t, és benne a mustangokat, amik csak a "szegény" negyedben voltak, de leszedtem már 2 fajtát, az egyikben régi kocsik voltak, a másikban meg valami hulladék fura autók. Valaki tudna segíteni ebben nekem?

2014. aug. 9. 14:56
 1/3 Nemohalacska ***** válasza:
A Stallion nevezetű kocsira gondolsz?
2014. aug. 10. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mustang nincs és soha nem is volt a Vice Cityben!

A Vice-ból csak 1 van a többit kontár barmok változtatják meg. Szerintem te a Stallionra gondolsz, ami eredetileg alapautó, bár én szeretem a mustangokat,de sztem nem hasonít rá.

Van olyan kocsi ami hasonlít az igaziakhoz pl:deluxo-de lorean, cheetah-ferrari,comet-porche,banshee-pontiac/corvette,admiral-mercedes,de a Stallion és a mustáng? Lehet.

Amúgy van 1 progi amivel kocsit,zenét,skint,épületet tudsz berakni,de akkor az eredeti cuccok helyett azok lesznek, de csak PC-n. Én személyszerint nem preferálom az ilyen kontárkodást, de 1 biztos csak hogy a VC-ben mustang nincs és nem is volt esetltg a ami hasonlíthat rá bár sztem nem!

2014. aug. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
már tudom, a vice city deluxe-ban van több féle is mustang is. Köszönöm a válaszaitokat.
2014. aug. 27. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!