Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért csak nálam nem működnek?

Miért csak nálam nem működnek?

Figyelt kérdés
Egy videóból szeretném kinyerni a feliratot. Próbálkoztam avisubdetectorral de a régi verziói semmit sem csinálnak amikor betöltök egy avit az új verzió meg hibaüzenetet ad ki. Aztán próbálkoztam az MKVToolnix-szel. Itt az volt a baj, hogy bár megnyitotta az MKV videót de nem jelezte ki a felirat trackot csak annyit hogy track 1 video és track 2 audió. Bármelyik feliratos videót beraktam csak ezt adta ki. Valaki segítsen! :(
2014. aug. 10. 05:51
 1/7 anonim ***** válasza:

1. Milyen videó? Avi, mkv?

2. Ki tudod kapcsolni a feliratot a videón? Mert ha rá van égetve...

2014. aug. 10. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 csacsi2 ***** válasza:

lehet rá van égetve a felirat a videóra.MKVMerge programmal sem bontja ki akkor ez van.

[link]

2014. aug. 10. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Rá van égetve a felirat de másként nem is tudnám hozzáadni ezekhez a programokhoz. Vagy de? Nem értem.... Egyébként, mindegy hogy avi vagy mkv mert arra konvertálom át amit felismer a program.
2014. aug. 11. 05:11
 4/7 A kérdező kommentje:

Itt van hogy mit ad ki az MKVToolnix:

[link]

pedig mkv a fájl és van rajta felirat is..

2014. aug. 11. 05:22
 5/7 csacsi2 ***** válasza:

Ez csak az audio és video sáv mint minden videónál. Nincs külön felirat állomány.

Videóra "képileg van beleépítve" a felirat!

Így néz ki ha van felirat (srt fájl)

[link]

2014. aug. 11. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 csacsi2 ***** válasza:

úgy képzeld el...

MKV egy konténer formátum. Van benne ez-az.

Video, hang, nyelvek szerint szövegfájlok (felirat)...

Amennyiben konvertálod ki kell válaszd a konvertálandó forrást, mivel egy aviban már "összeolvadnak" a feliratok a videóval (ráég) és azt már nem lehet elválasztani.


Van egy képed és szövegcsíkod egy tartóban (konténer). ha a képre ráragasztod (konvertálod) a szövegcsíkot akkor lesz egy szöveges képed (egy videofájl) már nem lehet kettészedni, mert a tartót már nem használod, marad egy fájlod.

2014. aug. 11. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Óóó értem :D Köszönöm :)
2014. aug. 11. 07:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!