Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 8 ban hogyan tudom...

Windows 8 ban hogyan tudom kirakni az ikonokat az asztalra?

Figyelt kérdés

Ami windows 7-ben úgy ment hogy start menü,beírom a nevét ,megtalálom az ikonját, és az asztalra húzom

Windows 8-ban ha jól tudom akkor az alkalmazásokba kell menni hogy megtaláljam az összes feltelepített programot,de nemmtudom hogyan rakkjam ki asztalra.bocsi hogy hosszú voltam,a válaszokat előre is köszönöm......


2014. aug. 10. 11:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát többek között ezért nem kellett nekem a Win8, se a 8.1, pedig a laptophoz adtak driver CD-t is hozzá. Ezért került a gépre a Win7. Töltsd le a Startmenűt és telepítsd. Redmontban is rájöttek már, hogy a felhasználók ragaszkodnak hozzá.

[link]

2014. aug. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Program Files-be kikeresed a programot ha alapból nem tett asztalra ki ikont,jobb gombbal katt rá és küldés Asztalra,ennyi.

Én így szoktam,bár ritkán kell nekem,amiket felrakok mindig kirakja asztalra is az ikonjukat.

Biztos van még más trükk is,de én is nem régóta ismerkedem vele és szerintem egész jó rendszer,már nem hiányzik a start menü se :)

2014. aug. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!