Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudnátok segíteni nekem? (Nem...

Tudnátok segíteni nekem? (Nem vagyok műszaki zseni! ) viberrel kapcsolatos

Figyelt kérdés
Sziasztok. Újra kell frissítenem az egész telefonom (androidos) mert brutállassú...viszont figyelmeztetett hogy az alkalmazásaim is elvesznek...a viberen rengeteg szép üzenetem van a párommal és nem szeretném ha ezek elvesznének. Szóval a kérdésem, ha letörli a vibert akkor ha újratelepítem az alkamazást meglesznek azok az üzenetek? Amúgy a lapropomra is le van töltve az alkalmazás, és akkor ott megmaradna vag valami?? Nagyon szépen megköszönném a választ!

2014. aug. 10. 22:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Laptopon megmardnak (Elviekben)de telefonon nem.
2014. aug. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
mobilom nem csak a csoport marad meg
2014. aug. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 S.O.S vagy HELP válasza:
Sajnálom de szerintem az élvezik az lehet hogy vagy le screenshotolod és feliratot a képeket a gépedre vagy nem tudom sztm élvezik de megnézem mert most lett új telefonom és ugye a viber is!
2014. aug. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 S.O.S vagy HELP válasza:

Igen megnéztem és sajnos elveszett nelem is

Amit a barátommal beszéltem

2014. aug. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Gépről nem veszett el, de telefonon igen. Sebaj, inkább ez vesszen el, mint a vele töltött(nem viberen)idők emléke :))
2014. aug. 30. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!