Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Keresek egy régi játékot!...

Keresek egy régi játékot! Tudtok hozzá letöltő linket küldeni?

Figyelt kérdés

Van egy régi játék ami a múltkor eszembe jutott és elkezdtem keresni. A játék neve: Diamond rush. Java, gameloft játék.

Szeretném letölteni a mobilomra, úgyhogy nagyon megköszönném ha valaki tudna hozzá letöltő linket küldeni. [link]



2014. aug. 12. 22:21
 1/7 anonim ***** válasza:
2014. aug. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi. Lehet hogy nagyon szerencsétlennek fogok tűnni, de letöltöttem és azt írta ki a mobilom, hogy: "Nem lehet megnyitni a fájlt". Ilyenkor mi a teendő?
2014. aug. 12. 22:32
 3/7 anonim ***** válasza:
jó kérdés.. telepítettél már rá ilyen játékot? írd be a google-ba, hogy Diamond rush jar és sok találatot dob ki, nagyrészt a letöltés oldalára a visz.
2014. aug. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi, megpróbálom. :)
2014. aug. 13. 00:13
 5/7 coopper ***** válasza:

Szia.


Milyen a telefonod operációs rendszere ?


Mert az Androidos telók a régi jáva játékokat (jar kiterjesttésű fájlok) nem nagyon tudják futtatni.


Üdv.

2014. aug. 13. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ó. Kár pedig nagyon szerettem ezt a játékot. Ha van valami ötleted hogy hogyan tudnék vele játszani azzal sokat segítenél.
2014. aug. 16. 17:06
 7/7 coopper ***** válasza:

Szia.


Szerintám átirták androidos telóra is ezt a játékot, a neve mellé a jar helyett csak apk kiterjesztés kell és a goole máris szállitja : [link]


Sok sikert.

Üdv.

2014. aug. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!