Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Felgyorsult a számítógép?

Felgyorsult a számítógép?

Figyelt kérdés

Az a problémám hogy a gépen a játékok sokkal gyorsabbak lettek mint általában, az internet meg a Windows rész az rendesen működik de a játékok valamiért sokkal gyorsabbak lettek. Hallottam olyat hogy ez a probléma általában a két magos gépeknél szokott lenni de nekem csak egy magos a processzor.


Hátha ez segít:


Windows 7 Ultimate

Alaplap neve: Abit NF-M2S

AMD Athlon 64 Processor 3200+ 2.00 Ghz (egy magos)

Telepített memória (RAM): 1,00 Gb

Videokártyák(VGA):

Integrált: nVIDIA nForce 6100-405 (64MB)

PCI Express 1.0 x16: Hightech Radeon X1600 Pro (256 MB)


Mi lehet a probléma?



2014. aug. 13. 09:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezt nem egészen értem, (gyorsabbak) alatt azt érted hogy a normál futási sebességüknél gyorsabbak? Mert az is lehet hogy ez idáig futottak lassabban valamiért.. Most meg akár egy program vagy frissítésnek köszönhetően javult a futásuk/működésük. Meg mik ezek a játékok a Mário? vagy mi? :) Mert pl: egy 2006-os MW2 nem fog felgyorsulni mint valami gyorsított felvétel...
2014. aug. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bocs nem 2006-os :) a sima MW-re gondoltam.
2014. aug. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!