Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudnátok pár Battlefield...

Tudnátok pár Battlefield sítulú játékot mondani?

Figyelt kérdés
Tudnátok pár Battlefield 2, vagy Vietnam stílusú játékot mondani? Azért ezt a kettőt írtam, mert úgy 2009 körül jött ki egy másik hasonló játék, de már elfelejtettem a címét, és hátha ti eszembe juttatjátok. :) Köszönöm!

2014. aug. 13. 10:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Medal of Honor Warfighter
2014. aug. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Battlefield Bad Company 2 talán.
2014. aug. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem, egyik se. :) BlueDragonról töltöttem, amúgy le. Grafikában kb egy szinten van a bf 2-vel. :)

Egy pályára emlékszem még: két szigetből áll. Egyiken mi, masikon az ellenfel (ai, vagy online is lehet). Mi beulunk a helikopterbe, amit vagy en vagy barmelyik ai iranyitja, viszont telnesen ertelmesek, koroznek amig losz tudjak egy helyben tartani a gepet. :) ha efogytak nyertunk ha mi akkor ok nyertek.

2014. aug. 16. 08:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!