Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Lehet USB-röl futtatni a...

Álmos3 kérdése:

Lehet USB-röl futtatni a Windows XP-t?

Figyelt kérdés

Googliztam egy csomót és találtam is egypár ezzel foglalkozó oldalt, de van olyan egyszerű BEVÁLT leírás ami egy számítógépes analfabétának is érthetően elmagyarázza hogyan kell egy ilyet megalkotni? Vagy vmi más megoldás pl. CD vagy hasonló?

(A Windows által felajánlott "Wind. XP Mode"-ot már próbáltam, de nagyon lassú :( ...)

Minden segítséget előre is köszönök!



2014. aug. 14. 11:36
 1/4 P.O.C. ***** válasza:

Állítólag lehet. Én már vagy háromszor nekifutottam, egyszer sikerült. De akkor is bűn lassú volt.

Belső merevlemezre vagy SSD -re érdemes csak rendszert rakni.

2014. aug. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
BartPE. Ennek nézz utána. Életemben egyszer sikerült működésre bírnom, de lehet csak én voltam ügyetlen vagy mert egy olyan gépen próbáltam amit újabb rendszerre terveztek.
2014. aug. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azt már próbáltam, de nekem se jött be :/
2014. aug. 17. 12:40
 4/4 anonim ***** válasza:
Hiren's BootCD-t lehet CD-re, USB-re vagy akármire írni, ami bootolható és van rajta legalább ~600 megabyte hely. Mini Windows XP található benne, ami nem egy teljes értékű rendszer, de ezt amúgyis inkább adatmentésre, diagnosztikára, vírusírtásra és egyebekre találták ki - internetet azért azthiszem tudsz rajta csiholni. Van benne egy rakat szakiknak és power usereknek hasznos szoftver is. Jah, s mivel ez ugye portable OS, minden változás el fog veszni, amit nem mentessz el háttértárra, tehát az ilyesmik hétköznapi használatra nem igazán alkalmasak. Itt van: [link]
2014. aug. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!