Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért van az, hogy nem bírok...

Miért van az, hogy nem bírok megválni a Windows 7-től? Hiába raknak nekem 8.1-et, én akkor is visszarakom a 7-et.

Figyelt kérdés

2014. aug. 16. 10:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

nem vagy vele egyedül, hidd el én is és még nagyon sokan 7-et használunk addig míg kijön egy használható op rendszer

Talán a 9 már az lesz.

2014. aug. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen megszoktad vagy türelmetlen vagy kitapasztalni
2014. aug. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Igen, szerintem is nagyon megszoktam. Hisz az XP-t is 2002-től 20010-ig használtam. És még most is van olyan eset, hogy a régi gépet bekapcsolom.
2014. aug. 16. 10:42
 4/13 A kérdező kommentje:
*2010-ig
2014. aug. 16. 10:42
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

# 1/2 igen ez így van


win 3.1 -elment

win 3.1 -workgroups már alkalmas volt internetezésre ugy ahogy

win95 jó

win 98 na itt már kezdődtek a gondok

win 98 se jó

win me csak az volt a baj hogy sokat fagyott meg az aktiv deteskop mindig beállt így havonta 2* telepítés

win xp háát ez is egy kalap ....

win xp sp1 már majdnem jó

win xp sp2 na ezzel már lehetett valamit kezdeni

win xp sp3 tökéletes

win xp sp3 64 MO n nem forgalmazzák de kiprobáltam és tökéletes

vista ,, szora se érdemes

win7 tökéletes

win8 inkább nem mondok semmit

win 8.1 ebbe javították ki a 8.0 bukásait


win9 kíváncsian várom ,De ahogy már megszoktuk microsoftoséktol ezt is össze gyúrják piacra dobják aztán javítanak , javítanak , Majd kidobják a win 9.6 ot

2014. aug. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nem vagy vele egyedül.

Én pl. WinXP -t használtam amíg Win7 -ből ki nem jött a stabil SP1.

(megg ekkora lett indokolt a váltás)

Windows mellet még LinuxMint -et használok, igazából az is tökéletes lenne a számomra, ha a munkámhoz nem kéne időnként a Windows is. (Webfejlesztő vagyok, és időnként ellenőriznem kell IE -vel is)


Win8 -ban a metró felület ami teljesen elidegenített.

Hogy a csempéket külön start képernyőre rakták szerintem ez volt a legnagyobb hiba.

Lehetett volna pl. a desktop hátterére berakni opcionálisan mint a mini alkalmazásokat Win7 -en.

2014. aug. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 P.O.C. ***** válasza:

A sok hardveres, szoftveres kompatibilitási hiba nem újdonság, ha egy korábbi Windows -ról váltunk egy újabb. Ezt már megszokhattuk. Ennek mértéke Windows 8-al se volt se több se kevesebb.


Nekem az nem tetszett, hogy egy a csempés mobiltelefonra való baromságot, csak úgy a képünkbe nyomták a választás lehetősége nélkül. Bármi áron le akarták dugni torkunkon.

Komolyan Windows 95 óta először jártam úgy, hogy nem találtam valamit. Egyszerűen teljesen felesleges. Csak azért hogy Prodamokat indítsak el, nekem nem kell egy ilyen hülyeség.

Részemről az állítólagos többletteljesítmény sem győzött meg. És nincs is semmilyen értelmesebb technológia, amint csak a 8 támogat, és ami miatt érdemes váltani rá. Ezért én maradok 7-nél, míg nem lesz valami értelmesebb amire válthatok.

2014. aug. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 P.O.C. ***** válasza:

*Prodamokat = programokat


Ja és anizs777, Windows XP 64-bitből sosem volt SP3 -as változat.

2014. aug. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Laptopon én is maradok a 7 nél, asztalin pedig az XP Pro SP3-nál :)
2014. aug. 16. 13:55
 10/13 anonim ***** válasza:

Ja ezt nem tudtam


P.O.C

2014. aug. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!