Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy lehet Windows 7-ben...

Hogy lehet Windows 7-ben rögzíteni, hogy az összes mappát úgy jelenítse meg, hogy pl. közepes méretű ikonok, és típus szerinti rendezés?

Figyelt kérdés
XP-n működött, de ezen, még ha 1 mappára alkalmazom, második megnyitásra újra elállítódik.
2010. jan. 14. 16:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Bemész a főmappába, valahol jobbegér, testreszabás fül, ott van felül a ledördülő és kiválasztod a képet vagy videót, alatta hogy minden mappára vonatkozzon. alkalmaz, oké és voálá. Úgy is marad.
2010. jan. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Lennél szíves pontosan, és lépésről lépésre leírni?

Mert hogy főmappa, az, ha mindenre így akarom, akkor a sajátgép, de mindegy, mert, ha csak 1 meghajtón kattintok valahová, akkor sincs testreszabás fül. És akkor még azt hogy milyen képet, és videót választok ki, azt végképp nem értem, talán, ha látnám, érteném, de a valahova kattintástól tovább nem jutottam...

2010. jan. 15. 15:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor főmappa 1 meghajtó pl. És azon BELÜL ahol a mappák vannak, katt valamelyikre és amit leírtam. Azt nem lehet részletesebben írni.
2010. jan. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem az igazi, hogy nem lehet normálisan beállítani...

Nem elég, hogy meghajtónként külön kell álligatni, cserélhető meghajtón így nem marad meg..:(

Ráadásul mikor megnyitom az explorert megnyit alapból 1 csomó számomra teljesen felesleges mappát, amit én nem használok... És így tovább tart keresni azt, amit használok... Azt be lehet állítani, hogy pl. a sajátgép bontódjon ki csak, és egyből a meghajtók közül válasszak?

2010. jan. 17. 08:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!