Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Sony Vegas Pro 12 zene bass...

Sony Vegas Pro 12 zene bass boost?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy Sony Vegasban adtam egy zenére basszust, viszont van egy bizonyos része a zenének, ahol begyorsul az egész és kb. drumstep-ből átmegy pörgős drum n bass-be. A gond itt az, hogy ekkor a plusz basszus elkezd itt össze vissza bukdácsolni, visszajön, elmegy stb. hisz gyors a zene, és így nagyon hülyén hangzik. Erre persze sikerült kikísérletezni, hogy kb. még legyen basszus, de ne ekkora stb. stb. eljátszogattam azzal a résszel és az is jó lett. Gyakorlatilag a zene úgy néz ki, hogy basszus - kisebb basszus - basszus. A gond csak az átmenettel van, és itt is jönne a kérdés, hogy hogyan lehetne megoldani, hogy legyen egyáltalán átmenet? Ne egyik pillanatról változzanak az effektek, hanem egy kis átmenettel. Lehet ilyet Sony Vegasban csinálni, vagy mondjak is le arról, hogy én ott zenét fogok - akár csak minimálisan is - szerkeszteni?



2014. aug. 17. 12:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Valamilyen multiband dynamics-et ajánlanék, vagy az izotope Ozone-ban, vagy a Waves cuccai között van ilyen.
2014. aug. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!