Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Itunes HELP! (? )

Itunes HELP! (? )

Figyelt kérdés
amikor bedugom az ipad-emet a gépbe akkor az itunes-ba megjelenik az hogy ipad az apple store mellett(mármint ott fent a jobb felső részen a három csík mellett a keresés alatt)és akkor mutat az ipad írás mellett egy lefelé nyilat,és ha megnyomom eltűnik,és onnantól nem tudok zenét rárakni,csak ha újból kihúzom.bedugom az ubs-t és akkor egy számot ráhúzok az ipad-ra.Bocsi hogy hosszú voltam,K*RV@R@ ideges vagyok,nem tudom használni,és a neten sem találtam olyan videót ami gyorsan megmutatja hogyan csináljuk.A kérdés az lenne hogy hogyan lehet az ipad feliratot visszahozni?
2014. aug. 17. 23:50
 1/1 anonim ***** válasza:

Az a kis nyilacska, amire nyomkodsz, az eszköz leválasztására jó. :-) Újra csatlakoztatni a kihúz, visszadug kombóval lehet, természetesen.


Zenét (többet) úgy tudsz szinkronizálni, hogy a feliratra (nem a nyílra!) kattintasz, és szerintem onnan már egyértelmű, mit kell csinálni, feltéve, hogy a zenék az iTunes könyvtárban vannak).

2014. aug. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!