Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Origin jelszó megváltoztatása...

Origin jelszó megváltoztatása biztonsági kérdés nélkül?

Figyelt kérdés
Elfelejtettem a biztonsági kérdésre megadott válaszomat, de meg szeretném változtatni a jelszavamat, de ahhoz kéri a választ... Hogy tehetném ezt? Nem találok más módot, valaki tudna?

2014. aug. 18. 09:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát nyilván pech, mert nem lehet. Én is órákig szidtam a jó édes... Később magamat okoltam azért, hogy jobb lett volna, ha kicsit türelmesebben adom meg az adatokat és felírom valahová.
2014. aug. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szerintem nincs helye annak, hogy bárki magát szidja... A hulladék alkalmazás hibája, hogy olyan alapvető rendszerek hiányoznak belőle, mint az e-mail alapú jelszóváltás, stb. Talán megpróbálkozok az EA vagy az Origin oldalán felvenni a kapcsolatot, hogy segítsenek.
2014. aug. 18. 12:26
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha megválaszolod a kérdést, e-mail-en keresztül történik a jelszó változtatása. Semmi gond nincs ezzel.
2014. aug. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Csupán ha az ember feledékeny és nem feltétlen emlékszik egy 2-3 éve megadott szóra... Nem tudom mi baj lenne egy azonnali e-mailes rendszerrel.
2014. aug. 18. 16:29
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát igen, ugye ezt a "biztonság" végett csinálják. Ha pedig rájuk írsz rád förmednek, hogy miért nem írtad fel valahová.


Nem biztos, hogy az ő rendszerükkel van a baj, de ha egyszer lehetetlen létrehozni a tökéletes biztonságot, mivel még a NASA-t is feltörik, akkor miért ne hozhatnának létre egy a kérdező által ajánlott e-mailes rendszert?

2014. aug. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Hát igen, nem mintha továbbra is e-mailen keresztül menne a jelszavak "visszaállítása". Persze ha valaki idióta, és egy egyszerű kérdésre, amit Ő választ, nem tudja a választ... meh.
2014. aug. 22. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szia! Hogy sikerült megoldanod ezt a problémát? Én ugyan azt a választ adtam meg amit írtam regisztációkor, bár lehet kontrollerrel elnyomtam, ebben nem vagyok biztos :( (most csinaltam 1,5 órája)
2017. nov. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!