Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy tudom a 2007-es Excelben...

Hogy tudom a 2007-es Excelben rögzíteni a legfelső sort és a legelső oszlopot egyszerre?

Figyelt kérdés
Arra rájöttem, hogy hogy tudom a legfelső sort rögzíteni, és hogy tudom a legelső oszlopot rögzíteni,de egyszerre a kettőt nem tudom, és az interneten se találtam erről leírást. Van egy excel táblázatom, amit már készre szerkesztve kaptam, és ahol az első sort és az első három oszlopot egyszerre rögzítették(ebből gondolom, hogy egyáltalán lehetséges az ilyesmi),de nem tudom, hogy csinálták. Tudnátok segíteni?

2014. aug. 18. 10:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Csak 2010-esben tudom megnézni, de talán a 2007-esben is így van:


Beállok B2-be.

Nézet fül.

Panelek rögzítése -> Ablaktábla rögzítése


(itt van a felső soros és az első oszlopos is, de neked az 1. lehetőség kell)

2014. aug. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Sikerült! Nagyon szépen köszönöm a segítséget. =)

Ez pont az az eset, amikor ott az orrod előtt a megoldás,de nem tudsz rájönni magadtól. Már többféleképpen próbáltam rögzíteni a sorokat, több verziót is kipróbáltam, de azt eddig nem láttam, hogy ha feloldom a rögzítést, akkor az "Ablaktábla feloldás" helyett "Ablaktábla rögzítése" kerül elő.

Még egyszer köszönöm a segítséget. =)

2014. aug. 18. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!